Wskazówki, jak przygotować komercyjny system HVAC na lato

 Strona główna / ABC klimatyzacji / Wskazówki, jak przygotować komercyjny system HVAC na lato

Wskazówki, jak przygotować komercyjny system HVAC na lato

Lato zbliża się szybko, jednak dbanie o klimatyzację zaczyna się od zimowych przygotowań do ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji lub systemu HVAC. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub powiedzmy, że nawet menedżerem powierzchni handlowej, komercyjnej to są szanse, że jesteś tym, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie lub nawet utrzymanie przestrzeni. Faktem jest, że proaktywna konserwacja klimatyzatorów w rzeczywistości pomaga w przygotowaniu systemu HVAC na lato. Pomoże Ci to nie tylko zaoszczędzić pieniądze na wszelkiego rodzaju naprawach, których Twój klimatyzator może potencjalnie potrzebować, ale także pomoże w ograniczeniu wszelkich problemów, a także efektywnym wykorzystaniu energii. Więc pozwól nam najpierw zacząć od zrozumienia potrzeby utrzymania systemu HVAC.

Dlaczego konserwacja systemu HVAC jest tak ważna?

Ludzie lubią inwestować w swój system HVAC, ale w większości przypadków nie wykonują odpowiedniej konserwacji klimatyzacji w Londynie. Podobnie jak samochód, system HVAC wymaga odpowiedniej konserwacji od czasu do czasu, aby działał prawidłowo. Prawidłowa konserwacja systemu klimatyzacji oznacza, że będzie on funkcjonował prawidłowo, co sprawi, że Twoja przestrzeń będzie przytulna, jak również chłodna przez wiele lat i pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach konserwacji i napraw, które są zbędne. Od uzyskania niższych rachunków za media, co sprawi, że będzie to znacznie bardziej opłacalne dla Twojej firmy, po zdrowsze powietrze i długowieczność Twojego systemu HVAC - upewnienie się, że Twój system klimatyzacji jest właściwie konserwowany pomoże Ci utrzymać jego wydajność i zdecydowanie zaoszczędzić koszty w tym samym czasie.

Kroki przygotowań do zimy dla komercyjnego systemu HVAC

Ponieważ zimy są tutaj w pełnym rozkwicie należy naprawdę upewnić się, że masz przygotowane ogrzewania, wentylacji, jak również systemu klimatyzacji przestrzeni dla chłodniejszej pogody, która jest w toku, tak, że lato będzie również przybyć w łatwością. Istnieją pewne kroki, które można podjąć i zadania, które można wykonać, które upewni się, że komercyjny system HVAC jest wszystko przygotowane do zimy.

Mamy wymienione zadania poniżej, że należy dbać o

Zmień filtry:

Ponieważ był używany przez całe lato nie będzie ogromne ilości kurzu, gruzu, jak również alergenów, które kończą się zbieranie w filtrze systemu HVAC. Jeśli wziąć nasze porady ekspertów jako najlepszy konserwacji klimatyzacji w Londynie firmy - to jest rzeczywiście bardzo ważne, aby zmienić filtry co najmniej 3 do 4 razy w roku i to jest jeszcze ważniejsze, aby to zrobić tuż przed zimą ustawia w i teraz, że zima zaczęła musisz upewnić się, że to zrobisz. Czyszczenie filtrów prawidłowo kończy się pomagając jednostce w pracy znacznie bardziej efektywnie, jak również w upewniając się, że rachunki za energię są niskie w całym sezonie. Jeśli nie myślisz o opłacalności, musisz również wziąć pod uwagę fakt, że im czystsze są Twoje filtry, tym skuteczniej będą mogły pracować, wyciągając bakterie i inne toksyny z Twojego miejsca pracy. Staje się to szczególnie ważne w tym okresie roku, kiedy wszyscy w Twoim miejscu pracy łapią przeziębienie lub grypę i chorują. W związku z tym, upewnij się, że śledzisz wymianę filtra, wybierając najlepszą konserwację klimatyzacji w Londynie i uzyskać wszystko serwisowane na czas.

Sprawdź termostat:

Zanim pogoda zacznie czuć się zbyt zimno, najlepiej jest sprawdzić, czy termostat działa prawidłowo. Możesz zacząć od umieszczenia w świeże baterie jako słabe lub nawet martwe baterie są zazwyczaj główną przyczyną awarii termostatu i innych problemów. Po sprawdzeniu na baterie można spróbować ustawić termostat na ciepło, a następnie spróbować włączyć temperaturę powoli i stabilnie. Jeśli zauważysz, że ciepło ma kopnął w wtedy rozumiesz, że wszystko w systemie HVAC działa po prostu dobrze bez żadnych problemów. Jeśli jednak, ciepło nie włącza się wtedy wiesz, że na pewno jest problem i trzeba zadzwonić na komercyjnego specjalisty HVAC, który może zauważyć dla Ciebie dokładny problem, a następnie być w stanie naprawić go całkowicie.

Wyczyść otwory wentylacyjne:

musisz upewnić się, że spojrzeć na wszystkich otworów wentylacyjnych ogrzewania w budynku i upewnić się, że nie ma kurzu lub wszelkiego rodzaju dużych gruzu blokując przepływ. Co można zrobić, jest to, że można świecić latarką do odpowietrznika i dobrze się przyjrzeć, jeśli pokrywa odpowietrznika jest rzeczywiście proste do usunięcia, a następnie można nawet usunąć wszystko i zamiatać z wszelkich pozostałych gruzu. W przypadkach, gdy zewnętrzne otwory wentylacyjne budynku są łatwo dostępne, można nawet rzucić na nie okiem. Wiele czasu te zewnętrzne otwory wentylacyjne kończy się coraz zatkane przez liście i może nawet rzeczywiście skończyć się znalezienie czasami ptasie gniazdo w nim, jak również. Jeśli istnieje jakikolwiek rodzaj gruzu widoczne w każdym wnętrzu lub na zewnątrz wentylacji, które jest trudne do osiągnięcia, a następnie upewnij się, że zadzwonić do komercyjnego wykonawcy HVAC, który może zaoferować Państwu klimatyzacji konserwacji w Londynie, aby pomóc w oczyszczaniu go.

Zaplanuj rutynową inspekcję komercyjnych systemów HVAC

Gdy wszystkie zadania DIY są wykonane trzeba będzie zadzwonić do komercyjnego wykonawcy HPAC w celu upewnienia się, że jednostka dostaje inspekcji dokładnie. Wykonawca może pracować wokół swojego harmonogramu i na ogół trwa to tylko kilka godzin, tak, że nie kończy się zakłócając swoją działalność. Sprawdzanie dzwonków, mechanizmów bezpieczeństwa, policji, pomp, zwarć itp. wykonawca HVAC, który robi inspekcję upewni się, że wszystkie ruchome części i gruz w otworach wentylacyjnych są oczyszczone, jak również otwory, a także urządzenia do kontroli ciśnienia, są dostosowane. Oprócz tego wszystkiego, jeśli są jakieś drobne problemy, które są trudne dla kogoś, kto nie jest przeszkolony, aby zauważyć, technik będzie również upewnić się, że wszystkie te rzeczy są pod opieką. Dając profesjonalną opinię na temat najlepszego sposobu, że problem może być rozwiązany, zamiast stać się coś dużego i kosztownego, to najlepiej, że słuchasz rad swojego technika.

Czy powinienem zawrzeć umowę o świadczenie usług HVAC dla firm?

Teraz wracając do tego istotnego pytania dotyczącego klimatyzacji w Londynie - możemy powiedzieć, że uzyskanie umowy serwisowej HPAC jest generalnie dobrym pomysłem. Wszystko, co musisz zrobić, to zapłacić miesięczną opłatę, a technik HVAC przyjdzie do Twojego stawu w regularnych odstępach czasu przez cały rok w celu wykonania rutynowych czynności serwisowych, jak również kontroli. Największą korzyścią z uzyskania umowy serwisowej jest to, że naprawdę nie trzeba zachować mentalną notatkę z tyłu głowy o tym, kiedy zadzwonić. Ilekroć czas, aby umówić się na spotkanie jest tutaj, dadzą ci telefon i zaplanować wizytę z tobą.

Teraz to wszystko powiedzieć o podstawowych rodzajów umów HVAC, które są tam:

Umowa z pełnym zakresem usług:

W tym rodzaju umowy można uzyskać konserwacji, części, napraw, jak również materiałów eksploatacyjnych, takich jak olej, czynnik chłodniczy itp., a oprócz tego wszystkiego można nawet uzyskać wymianę sprzętu wykonane w jednej cenie.

Umowa tylko na robociznę:

W tym rodzaju umowy wszystkie koszty robocizny są wliczone w cenę, jednak części, sprzęt zastępczy i materiały eksploatacyjne są dostarczane za oddzielną opłatą.

Umowa prewencyjna:

W prewencyjnym rodzaju umowy zapewni Ci tylko sezonowe aplikacje i czasami może, a nawet może nie zawierać materiałów eksploatacyjnych d. Umowa inspekcyjna: Umowa inspekcyjna Twoje okresowe przeglądy są objęte, ale rzeczywista konserwacja klimatyzacji w Londynie lub nawet naprawy wykonane jest ponoszone na dodatkowy koszt.

Do kogo muszę zadzwonić, aby zaplanować konserwację komercyjnego systemu HVAC?

Teraz zbliża się do ostatniego punktu, jeśli i kiedy trzeba kogoś, aby przyjść i spojrzeć na komercyjnej jednostki HPAC następnie należy skontaktować się z najlepszych firm klimatyzacyjnych w Londynie, który byłby, oczywiście, Hamilton. Dając Ci pełną obsługę dla Twojego HVAC, jak również wzywając wykonawców, którzy mają specjalność w projektowaniu, instalacji, jak również serwisowanie klimatyzacji jest to, czego potrzebujesz dla swojego budynku. Z najlepszym zespołem techników, którzy obsługują systemy w Londynie od lat, jesteśmy bardzo dobrze zorientowani we wszystkich rodzajach kodów i przepisów dotyczących systemów HVAC w mieście. Więc jeśli chcesz się upewnić, że Twój komercyjny system HVAC jest gotowy na lato, skontaktuj się z Hamilton Air Conditioning w celu konserwacji klimatyzacji w Londynie, a my upewnimy się, że wszystkie Twoje potrzeby w zakresie klimatyzacji są spełnione!