Oznaki wskazujące, że Twój system klimatyzacji wymaga naprawy

 Strona główna / ABC klimatyzacji / Oznaki wskazujące, że Twój system klimatyzacji wymaga naprawy

Oznaki wskazujące, że Twój system klimatyzacji wymaga naprawy

Temperatury są gotowe do soar ponownie i choć w przeszłości posiadanie klimatyzacji w Londynie było coś, co nie było dużo obaw ze względu na umiarkowany klimat - ostatnie lata temperatura tylko idzie coraz wyżej i wyżej, a najlepszym sposobem, aby utrzymać chłód teraz, jest, jeśli masz odpowiedni klimatyzator. Podobnie jak inne maszyny i wiele rzeczy w życiu, Twój klimatyzator również wymaga czułej opieki. Oznacza to, że trzeba mieć oko na wszelkiego rodzaju objawów, które mówią, że może być w potrzebie naprawy klimatyzacji. Jeśli zauważysz, że Twój klimatyzator daje którykolwiek z poniższych objawów, najlepszym sposobem, aby przejść o tym jest, aby mieć oko i zadzwonić do faceta naprawy do sortowania swoich nieszczęść chłodzenia:

Gorące powietrze wydostające się na zewnątrz

Jeśli w przypadku, gdy zostały uczucie, że jesteś klimatyzator jest wylewanie gorącego powietrza z otworów wentylacyjnych, a następnie, przede wszystkim, można spojrzeć na termostat. Jeśli zauważysz, że jest już na chłodnym trybie następnie spróbuj ustawić go na jeszcze niższej temperaturze. Po wszystkich krokach nawet wtedy, jeśli nadal się dzieje, to może rzeczywiście mieć klimatyzator naprawy potrzebne na rękach. Od przepływu powietrza, który może być ograniczony do nawet sprężarki w tych kwestiach może być winny. Radzilibyśmy, aby nie iść na zrobić to samemu naprawić, ponieważ system klimatyzacji w każdym domu jest dość skomplikowany i jeśli przegapisz na wszelkiego rodzaju kalibracji może naprawdę zakłócić równowagę.

Niewystarczający przepływ powietrza

Jeśli czujesz się jak twój klimatyzator nie daje ci wystarczająco dużo powietrza niskie następnie może to być dość znak ostrzegawczy potrzeby naprawy klimatyzacji. Możesz mieć do czynienia z rodzajem blokady, która nie pozwala na ruch powietrza w przewodach, może to być cokolwiek, począwszy od silnika, który się zepsuł lub filtr powietrza, który jest teraz zablokowany, a nawet coś, co może być nawet poważniejsze natury.

Jeśli czujesz, że nie dostajesz odpowiedniego przepływu, to najlepiej, że inwestujesz w wentylator. Co to pomoże Ci w, jest to, że będzie dać przepływ powietrza w domu impuls przez podjęcie w całym powietrzu, które jest stare i wymienia go z świeższym powietrzem, jak system kończy cykl w każdej rundzie. Oprócz tego, można również spojrzeć na systemy strefowe tak, że prawo rodzaj przepływu powietrza i rzeczywiste chłodzenie mogą być dostarczane do obszarów, w których są one wymagane przede wszystkim.

Zbyt wiele cykli

W regularnych odstępach czasu Twoja klimatyzacja w Londynie powinna przechodzić cykle łączenia, które są regularne, to odpowiednio do rodzaju pogody, której doświadczasz. Ogólnie rzecz biorąc, można oczekiwać, że cykl wyłączyć znacznie bardziej teraz, gdy doświadczasz gorące letnie dni - ale nie powinno być coś, co jest włączanie i wyłączanie zbyt szybko. Ogólnie rzecz biorąc, naprawa klimatyzacji jest coś, co pomoże w rozwiązaniu problemu w szybki sposób.

Zbyt duża wilgotność

Podczas gdy jest to dość powszechne w wiosną i latem, będzie rzeczywiście wyjść i może doświadczyć wilgotności, która jest dość extra, ale podczas gdy może to być przypadek na zewnątrz nie jest to coś, co kiedykolwiek chciałbyś wewnątrz domu. Oznacza to, że Twój klimatyzator powinien być w stanie zarządzać wilgotnością wewnątrz Twojego domu na zasadzie automatyzacji. Jeśli zauważysz, że Twój system HVAC nie jest naprawdę utrzymanie poziomów wilgotności na dół niskie czyniąc go gładkie i wygodne wewnątrz, a następnie istnieje duża szansa, że trzeba naprawy klimatyzacji. Więc trzeba się z nami skontaktować, a my będziemy w stanie powiedzieć, czy jest to tylko kwestia, która wymaga prostej regulacji lub jest to coś, co może mieć rozważyć uzyskanie osuszacza.

Nieuzasadniony przeciek

Jeśli nie są bardzo dobrze zorientowani, jak klimatyzator działa ostatnio powiedzieć, że system HVAC potrzebuje chłodziwa, które jak sama nazwa wskazuje inne, które pomagają w chłodzeniu powietrza w domu. Teraz zastosowania wymienionych chemikaliów może skończyć się tworząc kondensację, jednak powiedziawszy, że nie powinno być akumulacji. Teraz, jeśli zauważysz, że jest basen wody, która zbiera się poniżej lub jest jakiś rodzaj wycieku, który dzieje się wtedy oznacza to, że część systemu HVAC, który pomaga w chłodzeniu pokoju nie jest naprawdę działa w swoim optymalnym najlepszym. Najlepiej jest, że można iść do przodu i zadzwonić do naprawy lub sprawdzenia natychmiast, bo wiesz, że niechciane wycieki skończyć się uszkadzając swoje ściany, a nawet może skończyć się powodując problemy strukturalne.

Nieprzyjemne zapachy

Jeśli zostały doświadczających zapachy emanujące z klimatyzatora i naprawdę chcesz się nim zająć, zanim zrobi się jeszcze gorzej, to najlepiej, że wezwanie nas, aby sprawdzić, czy system HVAC musi być naprawiony. Być może można to zrobić za pomocą prostego czyszczenia lub może rzeczywiście trzeba o wiele bardziej wyrafinowane rozwiązania. Wiele razy kończymy używając lamp UV, które pomagają w pozbyciu się wszystkich tych naprawdę irytujących mikrobów w systemie HVAC - co jest o wiele lepsze, jeśli masz problemy z psami, które mogą mieć zbiorowe rozkładu lub zatłoczenia.

Tak więc masz to, są to warunki, które, jeśli ich doświadczasz, możesz być zmuszony do przyjrzenia się swojemu systemowi HVAC, ponieważ może on potrzebować naprawy klimatyzacji. Najlepiej, abyś tego nie ignorował, w przeciwnym razie możesz mieć znacznie bardziej uporczywy problem pod ręką. Tak więc, zadzwoń do nas, jeśli wydaje się, że masz problem pod ręką, a my postaramy się dać Ci najszybsze rozwiązanie możliwe.