Oferta

 Strona główna / Oferta

Oferta

klimatyzacja - oferta

Większość z nas spędza sporo czasu w domu i w pracy, głównie w zamkniętych pomieszczeniach.

Warto zwracać szczególną uwagę na parametry powietrza tych pomieszczeń, gdyż to właśnie one w dużym stopniu warunkują zarówno nasz komfort, jak i ogólny stan zdrowia.

 

Pojęcie 'komfort cieplny' stosowane jest w odniesieniu do parametrów powietrza warunkujących nasze dobre samopoczucie. Określenie to jest jednak dość pojemne – idealne dla nas parametry będą się różnicować między innymi w zależności od pory roku, aktywności fizycznej,a także indywidualnych preferencji i uwarunkowań.

 

Istnieje szeroka literatura traktująca o tym, jakie warunki powinny zostać spełnione abyśmy mogli w danym pomieszczeniu osiągnąć komfort cieplny. Temperatura w pomieszczeniu powinna oscylować się w granicach 18–24°C, zaś wilgotność powietrza wynosić 35%-75%. Jakiekolwiek wyraźne odstępstwa od tych reguł będą powodować niezbyt przyjemne odczucia, takie jak: zbyt wysoka wilgotność lub też poczucie suchości.

 

Kolejną niezwykle ważną rzeczą, która w ogromnym stopniu może wpływać na nasze samopoczucie jest czystość powietrza. Niestety, bardzo często pomijamy tę kwestię i nieświadomie spędzamy sporo czasu w otoczeniu powietrza, które może nawet przyczynić się do powstania poważnych chorób. W dłuższej perspektywie coś takiego wpływa m.in.: na rozwój alergii czy nasilanie się bólów głowy.

 

Bez zapewnienia sobie odpowiedniej czystości powietrza nigdy nie będziemy mogli cieszyć się w biurze odpowiednim komfortem. Jest to dodatkowo ważne w miejscach, w których wymagana jest jak najwyższa sterylność, takich jak na przykład gabinety stomatologiczne.

 

Jeśli chcemy zadbać o powietrze w pomieszczeniu o niewielkiej kubaturze, to najlepszym rozwiązaniem będzie klimatyzator ścienny. Takie urządzenia mają bardzo dobre właściwości grzewcze oraz chłodnicze. Zwykle stosuje się w nich wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, co pozwala na korzystanie z nich właściwie w każdych warunkach. Do innych popularnych rozwiązań należą również klimatyzatory kasetonowe oraz kanałowe.

 

 

Działalność naszej firmy opiera się na doborze i montażu urządzeń oraz na pełnej obsłudze w zakresie serwisu, również w okresie pogwarancyjnym.

 

klimatyzacja ofertaUsługi świadczone w zakresie klimatyzacji:
 

- klimatyzacja - split, multi split

- VRV

- agregaty do central wentylacyjnych

 
Kontakt:
 

climawent.pl

PrestigeVent Sp.z.o.o.

Os. Centrum E18 

31-934 Kraków

Tel: 12 307-16-16

kontakt@climawent.pl

www.climawent.pl