Czy muszę wymienić mój komercyjny system HVAC?

 Strona główna / Wybór klimatyzatora / Czy muszę wymienić mój komercyjny system HVAC?

Czy muszę wymienić mój komercyjny system HVAC?

Średnio, okres trwałości komercyjnego systemu HVAC wynosi od 10 do 15 lat. Jest więcej niż prawdopodobne, że po tym momencie czasu będzie musiał być zastąpiony. Tak więc, jest to rzeczywiście dość konieczne, aby zrozumieć, że nawet systemy HVAC, które są utrzymywane w najlepszy sposób przez najlepszych firm klimatyzacyjnych w Londynie, będzie musiał zostać zastąpiony, gdy przekroczył ich żywotność. Zanim ten czas faktycznie nadejdzie, będzie najprawdopodobniej zauważyć pewne znaki, które wskażą Ci, że Twoja komercyjna jednostka HVAC jest o potrzebie wymiany. Co prowadzi nas do ważnego pytania:

Skąd będę wiedział, że teraz jest czas na wymianę mojego komercyjnego systemu HVAC?

Jedną z największych oznak konieczności wymiany komercyjnego systemu HVAC jest jego podeszły wiek. Jedynym wyjątkiem jest zakup nieruchomości, w której system HVAC został dołączony, co oznacza, że możesz nie być świadomy jego rzeczywistego wieku. W takich przypadkach ważne jest, aby zwrócić uwagę na inne znaki, które mogą być w stanie powiedzieć, że czas na wymianę komercyjnego systemu HVAC jest dość blisko. Niektóre z tych znaków, które mogą skończyć się znaleźć obejmują:

Nieoczekiwany wzrost rachunków za media

Jeśli zauważysz, że nowe rachunki za media zaczynają się znacznie wyższe niż zwykle, to może oznaczać, że system HVAC nie działa tak skutecznie, jak kiedyś. Chociaż czasami jest to problem, który może być pod opieką przez naprawy klimatyzacji w Londynie, wiele czasu może to również oznaczać, że czas się skończył dla komercyjnej jednostki HVAC, a teraz trzeba go wymienić.

Nierównomierne ogrzewanie lub chłodzenie w budynku

Jeśli zauważysz, że twój pokój, jak również budynku, jest huśtawka w i z temperatury lub jeśli zostały coraz skargi na nierównomierne ogrzewanie lub chłodzenie to najlepiej założyć, że system HVAC nie działa w najbardziej optymalny sposób i szanse są duże, że teraz trzeba go wymienić.

Nieparzyste odgłosy wydobywające się z systemu HVAC

Kiedy czas jest blisko i twój system HVAC zaczął się zepsuć, można zauważyć, że są dziwne dźwięki, które są emanujące z systemu, który nigdy nie używane. Możesz usłyszeć dziwne dźwięki, takie jak szlifowanie lub nawet piszczenie i tweaking części, to na ogół nie jest dobrym znakiem, a nawet jeśli skonsultować się z wykonawcą naprawy klimatyzacji w Londynie, są szanse, że powie ci teraz dostać system zastąpiony.

Nietypowe zapachy pochodzące z systemu HVAC

Niezwykłe zapachy nie są na ogół dobrym znakiem dla systemu HVAC i częściej niż nie oznaczają, że jest częściowa lub całkowita awaria systemu. W takich scenariuszach najlepiej jest, aby system HVAC został natychmiast sprawdzony przez profesjonalistę.

HVAC Sprzęt, który jest przeszłości jego Prime

Jeśli jesteś świadomy faktu, że twój system HVAC rzeczywiście osiągnął oczekiwaną żywotność lub nawet ją przekroczył, to najlepiej jest wymienić starą jednostkę i poszukać nowszego i bardziej energooszczędnego modelu.

Energia tracona przez spaliny

Nawet jeśli jest to całkiem normalne, aby zauważyć, że istnieje niewielka ilość energii traconej przez system HVAC jest wydech, to nie jest coś, co powinno być chronicznym problemem i nie powinno być zauważając ogromne ilości utraty energii.

Niska jakość powietrza w budynku

Jedną z kluczowych oznak, że system HVAC zaczyna szwankować jest to, że możesz w końcu zauważyć, że jakość powietrza w budynku zaczęła cierpieć. Ludzie, którzy mają alergie lub cierpią z powodu problemów z układem oddechowym inni, którzy zauważą ten niepokój znacznie bardziej niż inni. Jeśli więc czujesz, że doświadczasz zaburzeń oddychania znacznie bardziej niż zwykle, istnieje szansa, że jakość powietrza w budynku stała się niska z powodu systemu HVAC.

Widoczne oznaki nieprawidłowego działania

Poza znakami, które trzeba podnieść, czasami można zauważyć, że istnieją dość widoczne oznaki, że jednostka HVAC zaczęła źle funkcjonować. Na przykład, można zauważyć, że jest nadmiar wilgoci, która jest obecna w oknach/ścianach lub nawet są plamy rdzy na rurach.

Potrzeba częstych napraw HVAC

Oprócz scenariuszy wymienionych powyżej, jeśli są w ciągłej potrzebie naprawy klimatyzacji w Londynie, znacznie więcej niż zwykle to szanse są dość wysokie, że system HVAC jest zbliża się do jego czas na wymianę i jest na końcu swojej żywotności. Generalnie rozbicie często oznacza to i jest to o czasie, że trzeba zacząć rozważać uzyskanie nowego systemu w miejsce obecnego systemu, który posiadasz.

Jakie są korzyści z wymiany mojego starego lub przestarzałego komercyjnego systemu HVAC?

Naprawdę ważne pytanie mieć, i wiemy, że musisz naprawdę być ważenie plusów i minusów coraz nowy system HVAC. Jedną z głównych korzyści z uzyskania nowego systemu byłoby to, że można utrzymać wydajność energetyczną budynku i upewnić się, że jest to wygodne miejsce do pracy, jak można filtrować zanieczyszczenia z powietrza. Kiedy system komercyjny zaczyna się zepsuć, zaczniesz zauważać tak wiele problemów, że wymiana jest rzeczywiście jedną z najlepszych opcji tam i najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich problemów z klimatyzacją. Niektóre z korzyści płynących z uzyskania nowego systemu obejmują:

Większa wydajność energetyczna

Tam rzeczywiście jest wiele korzyści, które pochodzą z wymiany komercyjnego systemu HVAC w czasie i jedną z podstawowych korzyści jest wydajność energetyczna. Kiedy kończy się modernizacja systemu komercyjnego jesteś również odcięcie kosztów z firmy na głowę. Z nowym i poprawy efektywności energetycznej systemu HVAC, będzie również skończyć się zmniejszenie rachunków za media, które mogą rzeczywiście skończyć się oszczędzając dużo pieniędzy w dłuższej perspektywie dla Twojej firmy.

Bardziej przyjazny dla środowiska

Wymiana starego systemu HVAC to tak naprawdę fantastyczny sposób, aby Twoja firma zaangażowała się w praktyki, które są bardziej przyjazne dla środowiska. Stając się bardziej energooszczędny biznes robisz tak wiele dobrego dla środowiska, a najlepsze jest to, że jest to prawie bez wysiłku. Istnieją również inne praktyki, które można zastosować, aby zaoszczędzić energię, na przykład, można zainstalować programowalny termostat w budynku, który upewni się, że nie używasz niepotrzebnej energii.

Komfortowe środowisko pracy/zakupów

Na koniec pozwól nam powiedzieć o innej ważnej korzyści, którą możesz uzyskać z wymiany przestarzałego systemu HVAC - nie tylko zapewnisz większy komfort swoim klientom, ale także pracownikom. Czy to, że pokoje w budynku lub bardzo gorące lub bardzo zimne, a nawet jeśli mają równomierne ogrzewanie / chłodzenie kluczem do uczynienia klientów i pracowników szczęśliwy jest, aby upewnić się, że temperatura wewnętrzna jest niezawodny i stały. To upewni się, że miejsce pracy oznacza produktywne i że klienci wciąż wracają i dają ci znacznie więcej na biznes, ponieważ jest to wygodne, aby być w budynku.

Czy powinienem rozmawiać z komercyjnymi wykonawcami HVAC?

Wiemy, że uświadomienie sobie, że komercyjny system HVAC musi zostać wymieniony nie jest najlepszą wiadomością. Ale to może być rzeczywiście błogosławieństwo w przebraniu, gdy masz to zrobić z najlepszej firmy klimatyzacji w Londynie. Ponieważ jesteś odpowiedzialny za koszt nowego systemu instalacji HVAC można skończyć zdobywając wiele korzyści z nowej jednostki, która obejmuje również długoterminowe oszczędności w zakresie kosztów. Jeśli pytasz nie jestem pewien, czy trzeba dostać swój system zastąpiony lub nawet jeśli potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, jaki rodzaj nowego systemu do zakupu to musisz przyjść do nas, jak Hamilton jest najlepsze firmy klimatyzacyjne w Londynie. Nasz profesjonalny technik HVAC może pomóc w podjęciu decyzji, co najlepszy kierunek działań może być. Więc umów się z nami na spotkanie, a my możemy przyjść na komercyjną inspekcję HVAC w Twojej firmie. Jeśli Twoja jednostka AC wymaga naprawy lub trzeba zainstalować nowy, skontaktuj się z najbliższą firmą klimatyzacyjną.